Pravé prírodné drevo. Elegantné tvrdé dreviny z udržiavaných lesov, lepené bez použitia formaldehydu s povrchovou úpravou z ľanového oleja – to je unikátna stratégia firmy TEAM 7, ktorá zabezpečuje zdravú interiérovú klímu a pomáha ochraňovať životné prostredie.

Víťazný design. Stabilita začína pri designe. Vytvorili sme nábytok v nadčasovom jazyku foriem charakterizovanom syntézou prírodných materiálov, súčasneho designu a inovatívnych technológií.

Nefalšované majstrovstvo. Prírodný drevený nábytok TEAM 7 je vyrábaný nefalšovaným a tradičným majstrovstvom a kvalitou na úpätí Álp v Hornom Rakúsku, a svoje hodnoty si udržiava po mnohé generácie.

Individuálne prispôsobivé. So siedmimi rozdielnymi typmi dreva a flexibilnou formou spracovávania zákaziek, vrátane "ušitia na mieru" a vlastného designu, sme schopní zrealizovať takmer každé zákazníkovo želanie ohľadom kuchyne, jedálne, obývačky, pracovne, spálne aj detskej izby.

< kuchyňa

Pripravujte zdravé jedlo v zdravej kuchyni. Všetky produkty TEAM7, dokonca aj kuchyne sú vyhotové výhradné z dreveného olejovaného masívu bez obsahu formaldehydov, umelých alebo chemický látok.  TEAM7 kombinuje krásu a odolnosť prírodného materiálu s najnovšími technologickými inováciami z oblastí kuchýň. Vyberte si Vašu vysnívanú kuchyňu spomedzi viacerých modelových radov, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať pre vznik úplne individuálneho dizajnu.

Vyberte si z celej ponuky kuchýň TEAM7 na stránkach výrobcu

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7 

jedáleň >

Ponuka stolov je široká. Rôzny tvar, možnosť rozťahovania, design či štýl osloví každého. Skompletizovať jedálneský set je možné výberom s ponuky stoličiek. Dizajnom prepojené alebo vhodne kontrastujúce tvary dodajú každému jedálenskému setu ten správny šmrnc.

Vyberte si z celej ponuky jedální TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

< obývacia izba

Nekonečná variabilita nábytkových prvkov z ktorých je možné vyskladať nábytkovú zostavu presne podľa vaších predstáv a potrieb. Všetko v 100% ekologickom, najkvalitnejšom drevenom masíve. 

Vyberte si z celej ponuky pre obývacie izby TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

vstupná hala >

Vstupná hala je to prvé čo vás vo vašom domov privíta každý deň. Doprajte si preto kvalitu a pohodlie aj tu. Team7 ponúka rozsiahle možnosti pre optimálne funkčné zariadenie každej predsiene či vstupnej haly. Ako inak v olejovanom drevenom masíve, ktorý krásne prevonia vstupnú bránu vášho domova.

Vyberte si z celej ponuky predsiení TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

< spálňa a šatník

Kde inde je krása a prirodzené teplo vyžarujúce z masívneho dreva viac na mieste ako v spálni či v šatníku? Team7 ponúka pre zariadenie týchto priestorov nádherné produkty s kvalitným vypracovaním v každom detaile.

Vyberte si z celej ponuky spální TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

pracovňa >

Pracujete doma ? Alebo chcete vo svojej kancelárií vytvoriť pocit tepla domova ? Team7 ponúka škálu variabilných produktov aj pre zariadenia pracovne. Funkčne i prakticky vyriešené detaily, v ktorých vyznie krása olejovaného masívu dotvárajú vysokokvalitné produkty.

Vyberte si z celej ponuky pracovní TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

< detská izba

Ideálny materiál do detskej izby ? Olejovaný bukový alebo Jelšový masív vytvára čisté prostredie pre zdravý vývin dieťaťa. Bezpečnosť a pohodlie pri používaní sú zabezpečené dôrazom na detaily. Zaoblené hrany a úchyty jednotlivých prvkov zároveň zjemňujú každý použitý blok. Rastúce prvky ako pracovný stôl a stolička pskytnú vášmu potomkovi ergonomické a zdravotne správne sedenie pri štúdiu či práci od prvej triedy až po úspešné ukončenie štúdia. 

Vyberte si z celej ponuky detských izieb TEAM7

alebo 

si prelistujte online katalóg TEAM7

TEAM 7
Lifestyle

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa