Čo je to, čo robí každý kúsok značky ROLF BENZ takým špeciálnym? Nezabudnuteľný komfort sedenia, vyberané materiály, alebo azda dokonalé detaily? V prvom rade je to jedna vec, ktorá stojí nad všetkým spomenutým – vášeň pre čalúnený nábytok a design.

Po viac ako päť dekád svetový výrobca značkového čalúneného nábytku sleduje túto vášeň spolu s najprísnejšími kvalitatívnymi štandardami v unikátnej forme. Vytvoril nadčasovú klasiku a víťazné sedačky, kreslá a stoličky, ktoré boli a ostanú bestselermi. So známkou "Made in Germany" prevýšili aj tie najnáročnejšie kvalitatívne požiadavky. Nezabudnuteľný komfort sedenia je však charakteristickou črtou každého modelu Rolf Benz.

 

< sedačky

Viac ako 20 originálnych dizajnových modelov sedačiek, z ktorých je možné vyskladať množstvo zostáv pre každú dispozíciu obývačky. Široká škála materiálových a povrchových prevedení v nadčasových farbách, to je ponuka Rolf Benz. 

 

Vyberte si z celej ponuky sedačiek ROLF BENZ

kreslá >

Každá obývačka dnes okrem sedačky potrebuje kreslo. Rolf Benz Kreslo znamená prvotriednu ergonómiu, kvalitné vyhotovenie, príjemné materiály v nadčasových farebných prevedeniach.

 

Vyberte si z celej ponuky kresiel ROLF BENZ

< konferenčné stolíky

Široká ponuka stolíkov Rolf Benz uspokojí každého zákazníka. Vyše 30 modelov od svetových dizajnérov v rôznych materiálových i farebných vyhotoveniach reprezentuje ten najkvalitnejší produkt. 

 

Vyberte si z celej ponuky konferenčných stolíkov ROLF BENZ

stoličky a lavice >

Kolekcia jedálenských stoličiek a lavíc Vám ponúka niekoľko rôznorodých modelov, ktoré vyhovejú každému. Variácie sedenia na tvrdších či makších sedákoch, s podrúčkami či bez sú zárukou vysokého komfortu pre každého.

 

Vyberte si z celej ponuky stoličiek a lavíc ROLF BENZ

< jedálenské stoly

Žiaden jedálenský set nie je kompletný bez jeho ústredného prvku, ktorým je stôl. Rolf Benz ponúka aj v tomto segmente vysoko kvalitné produkty v rôznych veľkostiach ale aj materiálových či farebných prevedeniach.

 

Vyberte si z celej ponuky stolov ROLF BENZ

doplnky >

Neodmysliteľnou súčasťou útulného interiéru sú bezpochyby rôzné bytové doplnky. Prídavné stolíky, puffy, koberce, deky, vankúše ale i dámske kabelky nájdete aj na stránkach Rolf Benz v sekcii accessories. Doplnky plné štýlových nápadov, sviežej farebonsti, kvality v materiále...

 

Vyberte si z celej ponuky doplnkov ROLF BENZ

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa