ZENO

nielen predajne s luxusný nábytkom...

Predajne ZENO v dome nábytku Atrium v Bratislave na atraktívnej ploche 330 metrov štvorcových a na Štúrovej ulici 40 v Košiciach ponúkajú veľa zážitkov. Nejde pritom iba o nábytok, hoci ten hrá v tomto "predstavení" hlavnú rolu. Pôsobivá je celá scéna plná svetla a vzduchu, mäkkých pastelových tónov a najmä príjemne rozmiestnených nábytkových zostáv doplnených módnymi interiérovými doplnkami.

Mnohým sa určite v mysli vynorí showroom ZENO vo chvíli, keď pomyslia na nábytok, dizajn, inšpiráciu či nadčasovosť. Tí, ktorým neunikol jediný obchod so špičkovým nábytkom, vedia, že len tu natrafia na vychytené značky ako Rolf Benz, kuchyne Leicht, Valcucine, postele Ruf Betten, špecialistov na masívne drevo z TEAM7, talianske dizajnérske skvosty od Giorgetti alebo Porada, klasiku Selva či unikátny záhradný nábytok Dedon.

Ponuka Showroomu je široká a kompletná. K nábytku patrí aj servis, od návrhu a služieb architekta až po individuálny prístup ku každému klientovi. Stačí vstúpiť.

Naše služby

Plánujete vaše nové vysnívané bývanie ?

Chcete mať profesionálne naprojektovaný interiér? Nebojte sa nám zveriť návrh vášho interiéru. Radi pre Vás spracujeme komplexne celý návrh interiéru či pomôžeme zhmotniť vaše vízie. Od Konceptu až po jednotlivé detaily. Váš domov tak dostane jedinečnú atmosféru, ktorá bude čitateľná v každej miestnoti.
U nás Ste vždy vítaní!

Profesionálne poradenstvo

V našich priestoroch načerpáte nielen inšpiráciu, ale radi Vám aj poradíme ako vytvoriť útulnú atmosféru vo Vašich domovoch, ktoré farby práve "letia", aké doplnky pridajú čaro Vašej domácnosti. Náš personál sa Vám bude individuálne venovať, bez ohľadu na to, či ide o celkový interiér alebo o drobnú maličkosť pre Vaše potešenie.

Spolupracujete s externými architektmi?

Navštívte nás aj Vy so svojimi architektmi! Reprezentujeme širokú škálu špičkových výrobcov, vďaka čomu nás navštevuje rada renomovaných architektov so svojimi klientmi. Spoločnými silami potom vytvoríme reálnu predstavu Vášho budúceho domova.

Služby architekta alebo interiérového designéra

Zaplniť byt či dom nábytkom dokáže ktokoľvek, ale navrhnúť interiér tak, aby všetko malo svoje miesto a účel, vytvoriť príjemnú atmosféru, vôbec nie je jednoduché. Miesto kde nič nikomu neprekáža, kde všetky prvky vytvárajú spolu harmonický celok, miesto ktoré s hrdosťou nazvete domovom. Dohodnite si termín s našim architektom, ktorý Vám pripraví projekt interiéru. Pri návrhoch pracujeme s grafickými programami, pomocou ktorých Vám navrhneme interiér. Vy si podľa toho urobíte predstavu o tom, čo všetko potrebujete alebo nepotrebujete k tomu, aby Ste sa doma dobre cítili.  

Služby našich montážnych technikov, záručný a pozáručný servis

Váš nový nábytok Vám privezieme domov a profesionálne nainštalujeme. Na nami inštalovaný nábytok Vám samozrejme poskytneme záruku a zabezpečujeme aj pozáručný servis

Interiérové doplnky

V dotvorení Vášho domova nezabúdame ani na podstatné detaily, ktoré robia interiér interiérom. Z nášho výberu odporučíme bytové doplnky, ktoré Váš interiér vhodne doladia.