Mladý, svieži a jednoduchý dizajn za dostupné ceny vás zaručene nesklame. Z kolekcie talianskeho výrobcu NOVAMOBILI vám ponúkame obývacie zostavy, jedálne, spálne, postele, študentské izby, šatníkové skrine, šatníky a knižnice. Nábytkové zariadenia NOVAMOBILI môžete do sýtosti kombinovať, premieňať a dopĺňať. Kým nezískate tú vašu vysnenú zostavu. Kombinujte drevené povrchy, lakované farby, poťahové materiály, tvary a rozmery. Neobmedzene.

 

< šatníkové a vstavané skrine

Stabilné, dostatočne dimenzované konštrukčné prvky skríň Novamobili sú zárukou kvality a dlhej životnosti. Či už preferujete riešnie úplne vstavanej či zabudovanej skrine alebo voľne stojacú skriňovú zostavu skriňa vie reflektovať všetky vaše požiadavky. Dvere môžu byť otváravé, zhrňovacie ale aj posuvné s elegantne skrytým systémom. Po ich otvorení sa z estetického bloku skrine stáva sofistikovane organizovaný praktický úložný priestor pre všetky vaše kúsky.

 

Vyberte si z celej ponuky vstavaných skríň NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg skríň a šatníkov NOVAMOBILI

šatníky walk-in >

Talianske šatníky sú synonymom elegancie. Novamobili vnáša týmto v prvom rade funkčným produktom aj dizajnový nádych. Tak sa z vášho šatníka môže stať zrkadlo vášho osobitého štýlu. Naviac modularita prvkov umožňuje zariadiť akýkoľvek priestor.

 

Vyberte si z celej ponuky šatníkov walk-in NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg skríň a šatníkov NOVAMOBILI

< spálne

Svieži vzhľad, vysoká kvalita príjemných materiálov vytvoria z vašej spálne raj na zemi, kam sa radi budete vracať každý večer načerpať nové sily. Krédom súčasnosti je vzdušnosť a čisté línie, ktoré preferuje aj tento producent talianskeho nábytku. Stačí si len vybrať.

 

Vyberte si z celej ponuky spální NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg postelí NOVAMOBILI

obývačkové zostavy >

Objavte najvariabilnejšiu modelovú radu Novamobili. V rámci nábytkových zostáv určených nielen do obývacích izieb máme možnosť pre vás nájsť a vyskladať unikátnu nábytkovú zostavu. Presne podľa vaších predstáv bude nábytok spĺňať vaše estetické , funkčné predstavy.

 

Vyberte si z celej ponuky obývačkových zostáv NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg nábytkových zostáv NOVAMOBILI   2016

si prelistujte online katalóg nábytkových zostáv NOVAMOBILI   2015

< sedačky a kreslá

Sedačky a kreslá Primafila su zárukou pohodlia v šate talianskej elegancie. Vyberte si z modelovej rady presne podľa svojho vkusu a potrieb. Príjemné kvalitné látky umožnia vašej kreativite vytvoriť ako príjemnú zladenú sedačku tak i rozmanitejší solitér.

 

Vyberte si z celej ponuky sedačiek a kresiel NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg sedačiek a kresiel NOVAMOBILI

ostatný nábytok >

Komody, zrkadlá, police , doplnky. Aj tieto produkty nájdete v sekcii ostatný nábytok. Talianska elegancia v dizajne, kvalita v materiáloch a precíznosť v prevedení je samozrejmá aj tu. Rôznorodý dizajn, variabilné rozmery, množstvo farebných prevedení.

 

Vyberte si z celej ponuky ostatného nábytku NOVAMOBILI

alebo

si prelistujte online katalóg ostatného nábytku NOVAMOBILI

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa