LEICHT Kuechen AG, ktorá sídli vo Švábskom Waldstetten, je medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na vývoj, produkciu a marketing trvanlivých výrobkov pre kuchyňu, varenie a obývačku. Spracovávanie a zhromažďovanie zákazníkových jedinečných požiadaviek ohľadom rozdielnych priestorových pomerov je najvyššou prioritou. Súbežne s tým aj pretváranie komplexných designérskych konceptov pre celý obytný priestor v realitu. Meno LEICHT znamená 80 rokov tradície a skúsenosti v kuchynskej výrobe v Nemecku.

< moderné kuchyne

Naozaj dobrý dizajn a vkus sú stále súčasné a relevantné. Tiché, tlmené odtiene farieb určujú obraz modernej kuchyne Leicht. Moderná dispozíciá odpovedá na dynamiku v priestore a čase. Autentickosť a zmysel pre prírodu sú dôležité aspekty architektúry modernej kuchyne. My ako autorizovaný predajca LEICHT pretvárame tento étos do individuálnych plánov rešpektujúcich požiadavky klienta.

 

vyberte si z celej ponuky moderných kuchýň LEICHT

tradičné kuchyne >

Aj tradičná kuchyňa sa vie podľa princípov Leicht zaobísť bez nadbytočností. Nadčasové kuchyne vo vidieckom štýle ponúkajú emócie v tradičných prístupoch k detailom avšak dnes už na vychádzajú z moderných dipozičných riešení. Krása, užitočnosť a hodnoty z dôb minulých pretrvávajú dodnes v nových interpretáciách. Na tomto pozadí vytvára Leicht kolekciu tradičných kuchýň, ktorá reprezentuje nadčasovosť a klasický štýl na jednej strane no i najnovšie technológie a funkcie.

 

vyberte si z celej ponuky tradičnýc kuchýň LEICHT

< bezúchytové kuchyne

Pokiaľ čelné plochy nie sú rozbité viditeľnými úchytmi kuchyňa sa stáva do istej miery čistou, elegantnejšou s moderným výrazom.  Tu má k dispozícií Leicht niekoľko možných riešení. Moderná klasika je systém Avance so svojímy typicky skosenými hranami diverok pre ergonomické použitie. V systéme Contino sa pracovná doska dostáva do levitujúcej polohy vďaka profilu v priestore vynechaného objemu dvierok, ktorý je možné lakovať do prevedenia dvierok.  80cm vysoké skrinky umožňujú násobne vačší úložný priestor: spodný výsuv je dostatočne vysoký na uskladnenie fliaš. Systém  AVANCE pro je bezúchytkový systém s dvierkami vyhotovenými s plného laminátu s hrúbkou len 4mm.

 

vyberte si z celej ponuky bezúchytových kuchýň LEICHT

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa