GLOSTER otvára dvere nadčasovo krásnym exteriérom, kde nábytok vytvára atmosféru presne podľa Váších predstáv. Použitím tých najlepších materiálov opracovaných pomocou najnovšých technológií vytvára Gloster produkt, ktorý uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.

Korene značky Gloster siahajú do roku 1960 do západnej Afriky, kde skupina nadšených podnikateľov a výrobca nábytku urobili prvé kroky na dlhej ceste za vysnívanou značkou. Začiatkom 70´ tych rokov sa zvyšujúci dopyt po teakovom dreve spolu so zakladaním teakových plantáži priviedli Gloster k sťahovaniu továrne do Indonézie. Tá istá vášen, nadšenie i hrdosť, ktorá znamenala zrod Glosteru funguje dodnes ako katalyzátor pre chod značky. Žijeme už síce iný svet ako zakladatelia, ktorí stáli pri zrode, no jedno sa nemení: Gloster je producentom exteriérového nábytku ktorého jediným cieľom je výroba najlepšieho outdoorového nábytku na svete. 

 

Vyberte si zo širokej ponuky značky Gloster priamo na jej stránkach,   alebo si    prelistujte online katalóg Gloster 2016

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa