Spoločnosť Giorgetti vznikla zo starodávnej stolárskej dielne založenej talianskou rodinou v Mede roku 1898. Konštantná inovácia, excelentná kvalita a skúsenosti so spracovaním dreva viedla rodinu Giorgetti k získaniu definovanej identite medzi súčasnými designovými spoločnosťami.

Široká kolekcia, distribuovaná do celého sveta, je charakteristická originálnou kreativitou derivovanou z kooperácie s designérmi, ktorí nikdy predtým nábytok nenavrhovali: Massimo Scolari, Léon Krier and Chi Wing Lo, spoločne spolu s Antonellom Mosca a Laurou Silvestrini zo skupiny našich designérov. Naše kolekcie, jedinečné ako v rozsahu tak i v rozmanitosti, neponúkajú obyčajné produkty, ale životný štýl. Preto sú schopné vytvoriť elegantné a harmonické prostredie, triezve a rozvážne, vzdialené od obvyklých nábytkárskych schém. Giorgetti ako životný štýl je venovaný rôznorodým a kozmopolitným zákazníkom, ktorí zdieľajú potešenie z krásy a túžbu byť obklopení hodnotným nábytkom a materiálmi.

 

< stoličky a kreslá

Každý kúsok z kolekcie Giorgetti je absolútnym unikátom. Inak tomu nie je ani pri stoličkách a kreslách. Zo širokej ponuky si vyberie  aj najnáročnejší zákazník. Ušlachtilé materiály a dokonalá precíznosť v detaile, to je Giorgetti.

 

Vyberte si z celej ponuky stoličiek a kresiel Giorgetti

sedačky >

20 modelov sedačiek vyhotovených s tou najvačšou vášňou pre nábytok. Každý kúsok môže byť odetí do krásnych materiálov v nadčasovej farebnosti poďla individuálnych preferencií. Dokonalé detaily, jedinečný komfort talianskeho sedenia.

 

Vyberte si z celej ponuky sedačiek Giorgetti

< postele a nočné stolíky

Dizajnové kúsky nájdete u Giorgetti aj v sekcií postelí a nočných stolíkov. Nevšedné tvary, okúzlujúce krivky a krása ušľachtilých materiálov spravia z bežnej spálne dizajnový priestor s luxusnou atmosférou.

 

Vyberte si z celej ponuky sedačiek Giorgetti

stoly a stolíky >

Ponuka jedálenských, pracovných či konferenčných stolov a stolíkov patrí do výkladnej skrine produkcie Giorgetti. Nevšedné tvary ušlachtilých materiálov sú akcentované precízne spracovanými detailami. Kameň, drevený masív, sklo, nerez či meď. Všetky tieto materiály je možné nájsť v niektorých prípadoch na jednom produkte! 

 

Vyberte si z celej ponuky stolov a stolíkov Giorgetti

< komody a skrine

Jedinečné solitéry v tom najprestížnejšom dizajnovom spracovaní. To sú komody a skrine od Giorgetti. Nanajvýš reprezentatívny charakter dodáva týmto produktom ich luxusné pojatie. Netradičný prístup ku každému detailu charakterizuje prístup Giorgetti k tvorbe nábytku. Každý produkt je niečím iný, odlišuje sa napríklad spôsobom otvárania či flexibilného využitia.

 

Vyberte si z celej ponuky komôd Giorgetti

kuchyne >

Veľké sebavedomie, ktoré je pri značke Giorgetti úplne na mieste vyústilo v poslednom roku aj do proukcií kuchýň. Ako inak opäť sa jedná o unikátne formovaný koncept vytvorený špeciálnymi materiálmi. Kuchyne, ktoré si Vás určite podmania sú kuchyne od Giorgetti. 

 

Vyberte si z celej ponuky kuchýň Giorgetti

< doplnky

Pre úplnú ponuku v oblasti zariaďovania luxusných interiérov zaradil Giorgetti minulý rok do ponuky aj rôzne doplnky. Vznikla tak spolu s kobercami, lampami, a inými menšími kúskami kolekcia Giorgetti Atmosphere. Nájdete v nej produkty od dizajnérov plné nápaditosti a nadčasovej elegancie.

 

Vyberte si z celej ponuky doplnkov Giorgetti

 

záhradný nábytok >

Giorgetti nedávno obohatil svoju veľkorysú ponuku nábytku o riešenia pre exteriér. Teraz môžete zažiť krásu a atmosféru talianskeho Giorgetti aj vo vašej záhrade či na terase bez akýchkoľvek kompromisov! 

 

Vyberte si z celej ponuky záhradného nábytku Giorgetti

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa