Ako výrobca exkluzívneho exteriérového nábytku patrí DEDON medzi popredných svetových dodávateľov v tomto odvetví. Spoločnosť získala veľké množstvo medzinárodných ocenení za design.

Nábytok spoločnosti DEDON je navrhnutý medzinárodnými designérmi, vyprodukovaný podľa nemeckých kvalitatívnych štandardov a ručne vyrobený v tradičnom štýle špeciálneho výpletu umeleckými remeselníkmi z ostrova Cebu na Filipínach. Vďaka tomu každý kúsok nábytku stelesňuje kombináciu modernej technológie a stáročia sa vyvíjajúceho remesla.

< exteriérové stoličky

Kvalitné a pohodlné sedenie aj v exteriéry. To je dómena exteriérových stoličiek od značky DEDON. Top kvalitné materiály zabezpečujú potrebnú odolnosť a životnosť nielen krásnym ale hlavne pohodlným stoličkám. 

 

Vyberte si z celej ponuky stoličiek značky Dedon

exteriérové stoly >

Dedon ponúka exteriérové stoly, ktoré na terase či v záhrade odolajú všetkým poveternostným podmienkam. Zároveň sú praktické a nanajvýš dôstojne reprezentujú váš životný štýl.

 

Vyberte si z celej ponuky stolov značky Dedon

 

< exteriérové sedačky

Sedieť v záhrade alebo na terase tak pohodlne ako v obývačke umožňujú sedačky do exteriéru od značky DEDON. Rôzne modelové rady, každá unikátna, osobitá a variabilná, vám umožnia vybrať si presne podľa vaších predstáv a potrieb.

 

Vyberte si z celej ponuky sedačiek značky Dedon

 

 

exteriérové kreslá >

Maximálny komfort pre relaxáciu a oddych vo vašej záhrade či na terase zažijete v kreslách Dedon. Ručne vypletané kreslá s unikátnym dizajnom zároveň zútulnia váš najkrajší priestor okolo domu, či bytu.

 

Vyberte si z celej ponuky kresiel značky Dedon

< exteriérové ležadlá

Pre chvíle úplneho pokoja na slnku pri bázene, v záhrade či na terase pred bytom vyrába Dedon tie najkvalitnejšie ležadlá. Polohovateľné ležadlá či až sochárske unikáty sú taktiež vyhotovené v najkvalitnejších materiáloch pre dlhoročnú odolnosť v exteriérových podmienkach.

 

Vyberte si z celej ponuky ležadiel značky Dedon

exteriérové ikonické kúsky >

Určite ste už niektorý z týhcto produktov niekde videli! Ikonické kúsky od značky Dedon permanentne zapĺňajú svetové magazíny o bývaní nie len počas letnej sezóny. Doprajte kúsok svetového dizajnu aj svojej rodine a priateľom počas všetkých magických okamihov života.

 

Vyberte si z celej ponuky ikonických kúskov značky Dedon

< exteriérové stolíky

Široká ponuka stolíkov vyhotovených z kvalitných materiálov prispôsobených na použitie v exteriéry to je ponuka stolíkov DEDON. Doplnte vaše exteriérové sedenie vhodným praktickým stolíkom alebo dizajnovým solitérom.

 

Vyberte si z celej ponuky stolíkov značky Dedon

 

 

exteriérové doplnky >

Podobne ako v interiéry tak i v exteriéry dotvárajú celkovú útulnú atmosféru najmä doplnky. Deky, vankúše, kvetináče, paravány či lampáše, všetko v tejto sekcii je samozrejme navrhnuté a vyrobené pre používanie v exteriéry.

 

Vyberte si z celej ponuky doplnkov značky Dedon

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa