Vášeň pre podstatné veci. Vášeň pre rodinu, pre nové nápady, pre každý projekt, ktorý sa stane kusom nábytku, pre surový materiál, z ktorého vznikne objekt, pre more rozčerené vetrom...Pre realitu v evolúcii....Tieto pocity a ešte mnohé iné charakterizujú ľudskú a profesionálnu minulosť pána Giorga Cattelana, zakladateľa svetového lídra v produkcii a distribúcii nábytkových doplnkov.

< jedálenské stoly

Stoly sú ťažiskom výroby tejto talianskej rodinnej značky. Preto v tejto širokej ponuke nájdete stoly rôznej typológie. Fixné v nadštandardných ale i menších rozmeroch, rozťahovacie či kaviarenské. Kedže Cattelan Italia je hrdou talianskou značkou je v každom produkte badať emóciu. Rôznorodá škála dizajnových prístupov Cattelanu stavia jeho stoly do polohy dominantých solitérov. 

 

vyberte si z celej ponuky jedálenských stolov Cattelan Italia

jedálenské stoličky a kreslá >

Zameranie na jedálne logicky vyusťuje v širokú ponuku jedálenských stoličiek a kresielok. Rovnako ako pri stoloch je škála pestrá. Množstvo rozličných materiálových možností, ktoré sú ešte násobené možnosťou veľkého výberu farieb a povrchov. Talianska dominancia vo svete dizajnu je aj v tomto sortimente zjavná. Cattelan ponúka high-end dizajn s perfektnou ergonómiou a vysokou kvalitou spracovania.

 

vyberte si z celej ponuky jedálenských stoličiek a kresiel Cattelan Italia

< konzoly

Typickým interiérovým prvkom talianskej vstupnej haly alebo chodbového priestoru je konzola. Cattelan Italia disponuje vačším výberom v tejto typológií a teda venuje konzolám patričný priestor. Princíp dizajnu produktov tohto výrobcu je aj tu jasný a čitateľný. Každý kúsok z kolekcie konzolí je dizjanovo vyhranený , dominantný a tým je predurčený na použitie v podobe solitéru.

 

vyberte si z celej ponuky konzolí Cattelan Italia

 

 

písacie stoly >

Pre zariadenie komfortnej, dizajnovej no hlavne reprezentatívnej pracovne ponúka Cattelan Italia niekoľko pracovných stolov s príslušenstvom. Či už sa jedná o domácu pracovňu alebo veľku kanceláriu tieto stoly dotvoria priestor k elegancii a dodajú mu dizajnový náboj.

 

vyberte si z celej ponuky písacích stolov Cattelan Italia

< knižnice

Azda žiaden interiér nie je kompletný bez knižnice. K tejto téme má čo povedať aj Cattelan Italia. Ponúka niekoľko riešení, z ktorých je každé osobité, dizajnové a sleduje iné potreby používateľa. Od malých závesných políc až po veľké regálové zostavy, ktoré je možné použiť na stene ba dokonca i v priestore.

 

vyberte si z celej ponuky knižníc Cattelan Italia

stolíky >

Až 45 alternatív ponúka Cattelan Italia v sekcii konferenčných a doplnkových stolíkov. Určite si vyberiete či preferujete studenšie materiály ako kov, sklo, kameň alebo teplejšie drevo. Rôznorodosť je veľká aj v rámci tvarov a rozmerov. Určite si z ponuky vyberiete, je jedno či preferujete minimalistický, eklektický či extravagantný štýl.

 

vyberte si z celej ponuky stolíkov Cattelan Italia

< tv zostavy

V sortimente Cattelan Italia objavíte aj nábytkové zostavy určené pod TV. I keď ponuka v tejto sekcii nie je taká široká ako u stoličiek určite si vyberiete. Výber zahŕňa, rôzne materiálové prevedenia a rozmery. Samozrejme všetko je prispôsobené požiadavkám, ktoré vyplívajú z technickej stránky umiestnenia televízie a ostatných potrebných zariadení.

 

vyberte si z celej ponuky tv zostáv Cattelan Italia

zrkadlá >

Zrkadlá sú pri značke Cattelan Italia natoľko podstatný dekoratívny prvok že celú širokú ponuku nájdete v samostatnej sekcii. Vyše 20 modelov, z ktorý každý je ešte možné rozmerovo niekedy aj materiálovo variovať. Tieto široké možnosti výberu umožňujú vhodne no hlavne elegantne a štýlovo doplniť akúkoľvek miestnosť vo vašom domove.

 

vyberte si z celej ponuky zrkadiel Cattelan Italia

< svietidlá

Rovnako široká je v Cattelan Italia aj ponuka svietidiel. Vyše 40 modelov lámp rôznej typológie podľa typu umiestnenia môžete kombinovať v mnohých materiálových prevedeniach i rozmeroch. Svetlo je tou najpodstatnejšou zložkou vizuálneho vnímania sveta. Nepodceňujte preto výber správnych svietidiel pre váš domov. Večerná atmosféra v každej miestnosti je tvorená práve týmito intriérovým prvkom.

 

vyberte si z celej ponuky lámp Cattelan Italia

postele a nočné stolíky >

Miestom absolútneho pokoja a oddychu je nepochybne spálňa. Práve tu sa dobíjajú batérie kaźdého z nás v dnešnom uponáhľanom a často stresujúcom svete. Je preto viac ako podstatné akú atmosféru svojej spální zvolíte. Výber postelí Cattelan italia ponúka vzušné ale aj masívnejšie postele v róznych rozmeroch. Celkový dizajn je samozrejme možné dotvoriť výberom preferovaného materiálu a farebnosti. 

 

vyberte si z celej ponuky postelí Cattelan Italia

< komody

Štýlové komody z dielne talianskych dizajnérov sledujú svetové trendy. Svieži vzhľad, zaujimavé tvary, vysoká kvalita a príjemné materiály dotvoria váš interiér presne podľa vaších predstáv. Použite komodu ako solitér do rôznych miestností ako napríklad jedáleň, spáľna, obývačka či hala a získajte tak elegantý a štýlový úložný priestor. 

 

vyberte si z celej ponuky komód Cattelan Italia

doplnky >

Pri vytváraní tej správnej atmosféry interiéru hrajú dôležitú úloh práve doplnky. V tejto sekcii nájdete okrem kobercov, vešiakov, vitrín aj napríklad štýlové servírovacie stolíky, ktoré dodájú vášmu domovu osobité čaro. 

 

vyberte si z celej ponuky doplnkov Cattelan Italia

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt
Meno
Priezvisko
Email
Predmet
Správa